Новини

на попередню сторiнку

Новий закон допоміг стягнути 2,6 мільйона гривень боргів з аліментів на Кіровоградщині

Новий закон допоміг стягнути 2,6 мільйона гривень боргів з аліментів на Кіровоградщині

З початку 2018 року понад 10 тисяч дітей на Кіровоградщині отримали аліменти. За два останні місяці у примусовому порядку було сплачено 13,5 млн грн аліментів, із яких 2,6 млн грн державним виконавцям вдалося стягнути завдяки дії нового закону щодо посилення відповідальності недобросовісних батьків, які ухиляються від утримання власних дітей.  

Таку інформацію 12 березня озвучив керівник обласного управління юстиції Вадим Гуцул під час прес-конференції.

"За час дії нового закону 3 325 боржникам обмежили право виїзду за кордон. Ще стосовно 2 053 осіб було винесено постанови щодо обмеження їх у праві користування автівками. Окрім цього, державні виконавці склали 75 протоколів про вчинення злісними боржниками адміністративних правопорушень", - розповів про перші напрацювання Вадим Гуцул.

За словами заступника начальника з питань державної виконавчої служби Віктора Журавка, на виконанні у відділах ДВС області перебуває 18 620 виконавчих документів про стягнення аліментів на утримання 23 022 дітей. У 5 234 випадках боржники сплачують аліменти систематично. Усі інші забувають про виконання своїх батьківських обов’язків. 5 230 осіб не платили аліменти власним дітям понад півроку.

Фото: прес-служба ГТУЮ у Кіровоградській області

0    820     13.03.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!