Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці можуть дізнатися розмір своєї майбутньої пенсії онлайн

Олександрійці можуть дізнатися розмір своєї майбутньої пенсії онлайн

В Україні триває пенсійна реформа. Поки навколо окремих її положень точаться дискусії, деякі елементи вже повноцінно працюють - віднедавна на Порталі електронних послуг Пенсійного фонду України можна дізнатися необхідну інформацію про своє пенсійне забезпечення онлайн.

Частина послуг перебуває в процесі розробки, однак основні функції вже доступні. На Порталі можна отримати дані з реєстру застрахованих осіб, подивитися свою електронну пенсійну справу, подати заяву на перерахунок пенсії чи скаргу.

Доступ до електронної пенсійної справи надається для всіх користувачів веб-порталу незалежно від форми авторизації. Можна переглянути основні дані (номер пенсійної справи/особового рахунку, дата відкриття особового рахунку, вид пенсії, орган ПФУ призначення пенсії, дата призначення); отримати довідку по зарплаті, що врахована при призначенні/перерахунку пенсії; довідку про стаж, врахований для визначення права на пенсію; довідку про стаж, врахований для розрахунку пенсії.

За декілька кроків користувачі можуть заздалегідь дізнатися суму призначеної пенсії та суму до виплати, на яку можна розраховувати.


Скріншот електронної справи: Портал електронних послуг ПФУ

Для того, щоб скористатися всіма послугами Порталу, необхідно зареєструватися. На веб-порталі передбачено два способи створення облікового запису:

- подача заяви для реєстрації на веб-порталі, для чого треба особисто відвідати органи Пенсійного фонду;

- онлайн-реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП), який можна отримати в уповноваженій установі.

Фото: Рixabay

0    1400     12.03.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!