Новини

на попередню сторiнку

Суд анулював дозвіл для роботи котельні в Олександрійському колегіумі

Суд анулював дозвіл для роботи котельні в Олександрійському колегіумі

ТОВ "Захід-Схід-Енерго" програло суд щодо дров'яної котельні в Олександрійському колегіумі. Рівненський окружний адміністративний суд задовольнив позов департаменту екології та природних ресурсів Кіровоградської ОДА і анулював фірмі дозвіл на викиди забруднюючих речовин.

Текст судового рішення, прийнятого 14 лютого, оприлюднили в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Департамент екології звернувся до суду із позовом про анулювання дозволу на викид шкідливих речовин дров'яною котельнею, оскільки вважає, що ТОВ "Захід-Схід-Енерго" подало недостовірну інформацію для його отримання.

Фірма вказала, що в якості палива буде використовувати відходи деревини (брикети), і її віднесли до ІІІ групи. Вона не передбачає постановки на державний облік і контролю за виконанням нормативів.

Під час перевірок екологічна інспекція встановила, що в котельні використовують дрова, викиди від яких в десятки разів більші. Відповідно, котельня в колегіумі підпадає під ІІ групу, і вимоги до неї суворіші: "взяття на державний облік, впровадження найкращих доступних технологій на технологічному устаткуванні, наявність заходів, щодо скорочення викидів забруднюючих речовин, заходів щодо здійснення контролю за дотриманням нормативів граничнодопустимих викидів забруднюючих речовин".

Розглянувши аргументи сторін, суд вирішив анулювати дозвіл № 3510300000-268 від 15.09.2016 на викиди забруднюючих речовин ТОВ "Захід-Схід-Енерго". Місячний термін на подання апеляційної скарги спливає в середині березня.

Проблеми з котельнями "Захід-Схід-Енерго" тривають вже більше року. Місцеві жителі висловлювали невдоволення тим, як вони працюють.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1850     07.03.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!