Новини

на попередню сторiнку

Виставка фіалок "Весна іде…" відкрилася в Олександрії

Виставка фіалок

Сьогодні в Олександрійській бібліотеці для юнацтва (біля площі Попова) розпочалася перша в місті виставка фіалок. До 3 березня олександрійці зможуть помилуватися майже сотнею сортів популярної домашньої квітки та придбати зразки, що найбільше припали до смаку.

Поки за вікном панують мороз та справжня зимова завірюха, в юнацькій бібліотеці об 11 годині відкрилася виставка фіалок із оптимістичною назвою "Весна іде…", передають кореспонденти "Олександрійських новин".

Учасники виставки, члени клубу "Олександрійські фіалки", представили свої експонати різноманітних відтінків та форм - усього близько 100 сортів фіалок та деякі інші квіти.

Крім того, на гостей чекають майстер-класи та консультації з вирощування сенполій. Зокрема, 2 березня о 14:00 запланований  безкоштовний майстер-клас від Тамари Бугайченко з вирощування сенполій (фіалок).

За словами організаторки клубу Тамари Бугайченко, подібні об'єднання є в інших містах, а в Олександрії клуб почав діяти відносно недавно. Зараз в клубі чотири учасники, і "Олександрійські фіалки" запрошують усіх бажаючих, у кого є колекція та бажання обмінюватися досвідом і квітами.

"Якщо людина полюбить фіалки, то це вже на все життя", - переконана одна з учасниць клубу Антоніна Третяк. Вона також висловила сподівання, що подібні виставки будуть відбуватися в Олександрії і в майбутньому.    

  

Фото: "Олександрійські новини"

0    1248     01.03.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!