Новини

на попередню сторiнку

Військовий з Кіровоградщини планує вдруге виступити на міжнародних змаганнях "Ігри нескорених"

Військовий з Кіровоградщини планує вдруге виступити на міжнародних змаганнях

Ветеран АТО з Благовіщенського району Олександр Чалапчій подав заявку на участь у цьогорічних міжнародних змаганнях "Ігри нескорених", де виступають військовослужбовці, які зазнали травм чи поранень під час бойових дій. Минулого року він вже захищав кольори України, коли наша збірна вперше взяла участь у міжнародному етапі в Торонто.

Про це повідомила прес-служба Кіровоградської обласної ради сьогодні, 26 лютого.

Минулого року Олександр Чалапчій завоював золоту медаль із греблі у національних змаганнях "Ігри нескорених" та потрапив до збірної України. Тоді українці виступили вдалo - завoювали 14 нагoрoд і пoсіли друге загальнoкoмандне місце серед 17 країн, йдеться в повідомленні.

Як зазначають на сайті Кіровоградської облдержадміністрації, відбір до національної збірної України триває. Цього року п’ятнадцять учасників нашої збірної вдруге візьмуть участь у міжнародних змаганнях у Сіднеї.

"Зареєструватися на відкриті спортивні тестування можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в АТО або в ході миротворчих операцій за участю України", - інформує прес-служба ОДА.

Збір заявок на відкриті спортивні тестування завершується 28 лютого 2018 року. Контактна особа у Кіровоградській області: Ліподат Ігор Петрович +38 (066) 490 18 37. Детальніше з умовами участі можна ознайомитися на сайті української команди "Ігор нескорених".

Фото: прес-служба Кіровоградської облради 

0    560     26.02.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!