Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відбувся перший Фестиваль бардівської пісні (Фото)

В Олександрії відбувся перший Фестиваль бардівської пісні (Фото)

Фестиваль бардівської пісні вперше відбувся в Олександрійській бібліотеці для юнацтва 21 лютого. Цього вечора чимало любителів музики зібралися навколо уявного "багаття", щоб послухати відомі авторські композиції у виконанні місцевих бардів.

Зусиллями організаторів приміщення бібліотеки перетворилося на справжню лісову галявину з палаткою, умовним вогнищем та романтичною атмосферою, передають кореспонденти "Олександрійських новин".

Для всіх присутніх бібліотекарі провели екскурс в історію виникнення феномену авторської пісні, коротко розповіли про визначних бардів минулого та сучасності. Невдовзі приміщення бібліотеки заполонили звуки гітари та відомі композиції у виконанні чотирьох бардів з Олександрії.   

Як і годиться під час зустрічей навколо "багаття", зовсім скоро рядки всім знайомих пісень Володимира Висоцького, Булата Окуджави, Олександра Галича, Вероніки Доліною та інших почали підспівувати й слухачі. А наприкінці заходу виконавців ще довго не відпускали зі "сцени", декілька разів викликаючи їх на біс.

Перший в місті фестиваль авторської пісні відбувся в рамках реалізації проекту "ДоброДій", підтриманий Міжнародною організацією з міграції, і дозволив олександрійцям познайомитися зі справжніми місцевими бардами.
Фото: "Олександрійські новини"

0    1713     23.02.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!