Новини

на попередню сторiнку

Нацполіція назвала найбільші суми хабарів за січень 2018 року. На другому місці - імовірний хабар посадовцям "Кіровоградгазу"

Нацполіція назвала найбільші суми хабарів за січень 2018 року. На другому місці - імовірний хабар посадовцям

У Департаменті захисту економіки Національної поліції України розповіли про підсумки своєї роботи у січні 2018 року. Усього вилучили у затриманих на хабарах осіб понад 17 мільйонів гривень. Також склали своєрідний ТОП-5 найбільших виявлених хабарів, на другому місці якого- Кіровоградщина.

Про це повідомили на сторінці Департаменту захисту економіки у Facebook, передають "Олександрійські новини".

Протягом січня 2018 року правоохоронці задокументували 68 фактів хабарництва на суму 17,3 мільйона гривень.

"До топ-5 "лідерів-корупціонерів", які одержали найбільші суми неправомірної вигоди, потрапили посадові особи районних управлінь соціального захисту населення та пенсійного фонду на Луганщині, керівник будівельного підприємства та посадові особи підприємства газової галузі в Кіровоградській області, а також ряд посадових осіб з Полтавщини, Львівщини та Миколаївщини", - відзначають в Департаменті.

Очолили перелік посадові особи районних управлінь соціального захисту населення та пенсійного фонду Луганщини, які допомагали псевдопереселенцям з пенсіями. Упродовж трьох років за такою схемою вони одержали від громадян понад 9 мільйонів гривень. Підозрюваних затримали 16 січня.

Того ж дня у Кіровоградській області працівники обласного управління захисту економіки задокументували "протиправну діяльність керівника будівельного підприємства та посадових осіб підприємства газової галузі". Фігуранти справи вимагали 2 мільйони гривень за зниження вартості розроблення технічного газового проекту та його затвердження.

23 січня на Полтавщині було затримано особу, яка за виділення 88 га землі одержала від представника фермерського господарства 767 тисяч гривень.

До ТОП-5 потрапили також Львівщина, де затримали голову комісії з питань земельних відносин однієї з міськрад (інкримінують отримання 300 тисяч гривень), а також Миколаївщина - депутат міськради пропонував 250 тисяч гривень хабара працівнику прокуратури за уникнення відповідальності, інформують в поліції.

 

Інфографіка: Департамент захисту економіки Нацполіції

Нагадаємо, повідомлення про затримання посадовця "Кіровоградгазу" з'явилося у ЗМІ 16 січня. Як з'ясувалося, посадовці, начебто, вимагали від підприємця 2 мільйони гривень за зниження вартості розроблення технічного газового проекту та його затвердження.

Фото: Департамент захисту економіки Національної поліції України

0    1114     19.02.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!