Новини

на попередню сторiнку

Дорожники Кіровоградської області показали, як борються з вибоїнами взимку (Фото)

Дорожники Кіровоградської області показали, як борються з вибоїнами взимку (Фото)

Ліквідація вибоїн на дорогах Кіровоградської області триває навіть взимку. Особливості своєї роботи в морозну пору року показали представники облавтодору.

Відповідну інформацію та фото оприлюднили на сайті Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області вчора, 15 лютого.

Аварійні роботи з утримання автошляхів області продовжуються навіть взимку за сприятливих умов.

"Для забезпечення безпечного проїзду дорогами Кіровоградщини, більшість з яких зношена, дорожники застосовують аварійну ліквідацію вибоїн", - інформують в прес-службі.

Для ремонту доріг державного значення, на яких працювали цими днями фахівці автодору, використовують спеціальні матеріали: "Коли немає снігу чи дощу, а також сильних морозів, бригади філій ДП "Кіровоградський облавтодор" на замовлення Служби автомобільних доріг працюють з холодним асфальтобетоном".


Раніше "Олександрійські новини" розповідали, як для роботи взимку дорожники використовують сучасні технології, зокрема спеціальні модифікатори, які додають до асфальтобетонної суміші.


Як повідомлялося, у 2017 році на Олександрійщині дорожники відремонтували декілька об'єктів, зокрема ділянку дороги державного значення М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине та шляхопровід в Олександрії.


Фото: САД в області

0    1646     16.02.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!