Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому хочуть заборонити "Вуличне радіо". В Олександрії подібний проект відклали на невизначений час

У Кропивницькому хочуть заборонити

Кропивничанин Ігор Філіпенко виступив з ідеєю заборонити "Вуличне радіо" у Кропивницькому. 14 лютого він розмістив відповідну електронну петицію в "Єдиній системі місцевих петицій".

Про це повідомило інтернет-видання "Україна-Центр", передають "Олександрійські новини".

Як ідеться у тексті петиції, "музика та постійна реклама, що звучать на зупинках громадського транспорту, негативно впливають на психологічний стан містян. Багато людей скаржаться та висловлюють своє негативне ставлення до такого "НОУ-ХАУ".

За декілька годин з моменту реєстрації петиція встигла набрати 23 підписи із необхідних 450. До кінця збору підписів залишилося 45 днів.

Як розповідають журналісти "України-Центр", у листопаді 2017 року міськвиконком Кропивницького погодив ТОВ "Голос Кропивницького" розміщення гучномовців на опорах тролейбусної контактної мережі та опорах зовнішнього освітлення біля зупинок громадського транспорту. Крім музики та реклами, аудіоретранслятори передають офіційну інформацію міської влади.

Нагадаємо, у 2017 році кременчуцька фірма звернулася до Олександрійського виконкому із проханням встановити 11 гучномовців на автобусних зупинках. ТОВ "Едвойс" планувало транслювати вдень музику, рекламу та по чотири хвилини щогодини - офіційну інформацію міської влади та комунальних служб. Під час засідання виконкому 11 січня проект рішення зняли з розгляду.

Фото умовне: Рixabay

0    1181     14.02.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!