Новини

на попередню сторiнку

"Пам'ятаємо про мертвих, піклуємося про живих": На Олександрійщині вшанували воїнів-інтернаціоналістів (Фото)

Урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виводу військ з Афганістану відбулися сьогодні в Олександрійському районному будинку культури.

Як розповідають журналісти "Олександрійських новин", на урочистості завітали ветерани-афганці міста й району, представники райдержадміністрації та районної ради.

Учасникам бойових дій вручили Грамоти Олександрійської райдержадміністрації та Олександрійської районної ради, а також оголосили Подяки Олександрійської РДА і Олександрійської райради.

Після офіційної частини на гостей заходу чекав концерт від колективів Районного будинку культури. Воїни-афганці й самі виконували пісні про далеку країну, ділилися спогадами про свою службу.

"Це наша історія, і нікуди ми її не подінемо… У нас є такий лозунг: "Пам'ятаємо про мертвих і піклуємося про живих". І на сьогоднішній день ми об'єдналися в цю спілку, організацію і ми одне одному допомагаємо. У кого є якісь питання, проблеми, ми їх намагаємося вирішувати", - розповів голова ГО "Олександрійська районна спілка ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)" Валентин Кондрескул.

Нагадаємо, завтра, 15 лютого, в Олександрії відбудеться загальноміський мітинг та покладання квітів до меморіального комплексу воїнам-інтернаціоналістам.
Фото: "Олександрійські новини"

0    968     14.02.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!