Новини

на попередню сторiнку

Олександрія: як одружувалися молодята у День святого Валентина (Фото)

Олександрія: як одружувалися молодята у День святого Валентина (Фото)

Геннадій та Валентина стали першою парою молодят, які одружилися в Олександрії у День закоханих 14 лютого. Сьогодні для ветерана АТО і його нареченої, а також для ще щонайменше чотирьох пар, які вирішили побратися на День святого Валентина, працівники відділу ДРАЦС підготували декілька сюрпризів.

Святкову атмосферу відчули на собі й журналісти "Олександрійських новин", які побували на першому сьогоднішньому весіллі.

Гостей церемонії зустріла святково прикрашена зала. Тематична атрибутика ні на мить не давала забути, що сьогодні відзначається День всіх закоханих.

Спеціально до свята в Олександрійському міськрайонному відділі ДРАЦС підготували креативний захід "Жива вітальна листівка" - протягом усього дня гостей вітає аніматор у костюмі серця. Вирізняло сьогоднішню церемонію також пригощання наречених та гостей імбирними пряниками у формі серця з побажаннями.

Молодята традиційно дали взаємні обітниці, обмінялися обручками, і нову офіційно зареєстровану пару привітали рідні, близькі та друзі.
Усього ж, як повідомляли "Олександрійські новини", на 14 лютого в міськрайонному відділі ДРАЦС вже заплановано п'ять церемоній: три урочисті реєстрації шлюбу у відділі та два "шлюби за добу". Поки що найбільш пізньою є реєстрація шлюбу о 7 годині вечора.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1650     14.02.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!