Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині запрошують підтримати Вікімандри

На Олександрійщині запрошують підтримати Вікімандри

Відділ культури і туризму Олександрійської районної державної адміністрації запрошує всіх бажаючих взяти участь у конкурсі "Підтримай Вікімандри українською" для створення позитивного іміджу регіону та залучення туристів.

Про це повідомила прес-служба Олександрійської РДА, передають "Олександрійські новини".

Конкурс "Підтримай Вікімандри українською" триває з 1 до 28 лютого. Його головною метою є наповнення інформацією вільного туристичного путівника.

"У конкурсі можуть взяти участь усі охочі. Завдання конкурсантів - створювати нові та покращувати статті у Вікімандрах українською мовою, а також створювати нові статті про Україну у Вікімандрах іноземними мовами. Учасники мають бути зареєстрованими у Вікіпроектах (зробити це можна за посиланням у правому верхньому куті)", - пояснюють в Олександрійській РДА.

Призовий фонд конкурсу становить 16 тисяч гривень. Головний приз - туристична поїздка в межах України. 2-10 місця у загальному заліку - сертифікати в онлайн-магазинах на туристичне, велосипедне приладдя тощо.

Детальніше з умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням

Довідково: Вікімандри - один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія. Метою проекту Вікімандри є створення вільних ілюстрованих путівників різними мовами світу.

Ілюстрація: Вікімандри

0    653     14.02.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!