Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії визначили призерів спартакіади "УкрАгроКому" (Фото)

В Олександрії визначили призерів спартакіади

Фінал щорічної спартакіади серед підприємств "УкрАгроКом" відбувся вчора, 11 лютого, в Олександрійському палаці спорту. На недільних змаганнях визначили найсильніші команди з-поміж працівників компанії.

Як розповідають журналісти "Олександрійських новин", спартакіада тривала майже місяць, а в неділю визначали переможців її фінального етапу.

Церемонія відкриття спартакіади супроводжувалася виконанням національного гімну військовим оркестром. Після офіційної частини розпочалися власне змагання, учасниками яких стали вісім команд чоловіків та жінок.

Спортсмени виступали як у досить традиційних дисциплінах - волейбол, стритбол, армреслінг, естафета з перешкодами та перетягування канату, - так і в незвичних на зразок боротьби сумо. Учасники в спеціальних костюмах намагалися виштовхати супротивника за межі майданчика. Нова дисципліна стала заліковою для жінок, натомість чоловіки спробували свої сили в неофіційному заліку.      У підсумку визначили переможців серед жінок та чоловіків.

Серед жінок:

1 місце - підрозділ № 5 "УкрАгроКом" (с. Михайлівка);

2 місце - елеватор "УкрАгроКом" (сел. Приютівка);

3 місце - центральний офіс "УкрАгроКом" (с. Головківка).

Серед чоловіків:

1 місце - центральний офіс "УкрАгроКом" (с. Головківка);

2 місце - елеватор "УкрАгроКом" (сел. Приютівка);

3 місце - підрозділ № 5 "УкрАгроКом" (с. Михайлівка).


Загалом, як відзначають журналісти, на змаганнях панувала дружня і весела атмосфера. Спартакіаду "УкрАгроКому" проводять вже не перший рік. Її організатори визначають своєю головною метою популяризацію спорту серед працівників компанії.   

Фото: "Олександрійські новини"

0    1059     12.02.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!