Новини

на попередню сторiнку

Високі ціни, безробіття і війна: соціологи розповіли, що найбільше хвилює жителів Кіровоградщини

Високі ціни, безробіття і війна: соціологи розповіли, що найбільше хвилює жителів Кіровоградщини

Експерти Центрально-Української соціологічної лабораторії представили результати опитування серед жителів Кіровоградської області, що відбулося у листопаді-грудні 2017 року. Головними проблемами респонденти назвали високі ціни, безробіття та війну.

Про це повідомляє прес-служба Кіровоградської облради із посиланням на керівника соціологічної лабораторії, кандидата соціологічних наук Едуарда Клюєнка.

В соціологічному дослідженні взяли участь 600 мешканців Кіровоградщини. 

Крім високих цін, безробіття та війни, популярними виявилися також такі варіанти як: високі тарифи на комунальні послуги; низькі зарплати, пенсії, стипендії; знецінення гривні; корупція; поганий стан доріг. Ці проблеми назвали близько 24% опитаних. Натомість, злочинність, втрата суспільством духовності, якість комунальних послуг та робота місцевого транспорту, соціальний захист малозабезпечених не є, на думку жителів регіону, першочерговими проблемами.

 

Основні проблеми мешканців Кіровоградщини: Кіровоградська облрада

Соціологи також визначили рівень довіри до правоохоронних органів, армії та церкви. Як з'ясувалося, жителі Кіровоградщини, в більшості, не довіряють судам - 77,3% респондентів та прокуратурі - 66,5%. У свою чергу, найбільша довіра - військовим і церкві.

 

Рівень довіри до окремих інститутів: Кіровоградська облрада

Серед першочергових кроків, які має зробити обласна влада громадяни зазначили: ремонт доріг, створити робочі місця і провести благоустрій територій. Натомість, на питання "Чи потрібен Україні третій майдан?", 76,2% опитаних відповіли "ні", "так" -12,6%, "важко сказати" - 11,2%, зазначив Едуард Клюєнко.

Фото: Рixabay

0    762     06.02.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!