Новини

на попередню сторiнку

Депутати Кіровоградської облради хочуть звернутися до Кабміну щодо підвищення зарплат лікарям

Депутати Кіровоградської облради хочуть звернутися до Кабміну щодо підвищення зарплат лікарям

У ході засідання постійної комісії з охорони здоров'я та соціальної політики голова Кіровоградської облради порушив питання щодо внесення змін до Єдиної тарифної сітки та підвищення заробітних плат лікарям.

Про це поінформувала прес-служба Кіровоградської обласної ради сьогодні, 31 січня.

Олександр Чорноіваненко ініціював перед депутатами облради питання щодо звернення до Кабінету Міністрів України про необхідність внести зміни до постанови "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери".

Як зазначається, у результаті підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року до 3723 грн та не підвищення розміру посадового окладу І розряду Єдиної тарифної сітки, посадові оклади заробітних плат працівників з вищою, середньою спеціальною освітою та молодших працівників медичної галузі опинилися на одному рівні.

"У результаті,  молодша медична сестра, медична сестра з середньою спеціальною освітою, незалежно від категорії, лікар-початківець, лікар ІІ категорії хірургічного й терапевтичного профілів та лікар І категорії терапевтичного профілю отримують однакову заробітну плату", - пояснюють в облраді.

Депутати підтримали ініціативу голови обласної ради та відповідний проект рішення запропонували розглянути на 17-й сесії, яка відбудеться 2 березня.

Фото: Кіровоградська облрада

0    1051     31.01.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!