Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські випускники зможуть зареєструватися на ЗНО лише з паспортом

Олександрійські випускники зможуть зареєструватися на ЗНО лише з паспортом

Умови проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання у 2018 році зазнали деяких нововведень відповідно до законодавчих змін. Головною із них стала обов'язкова подача копії паспорта випускниками.

Відповідну інформацію повідомили в прес-службі Управління ДМС України в Кіровоградській області.

"Однією з умов реєстрації для участі у ЗНО є подання копії паспорта громадянина України особами, яким станом на 1 вересня року, що передує року їх участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, не виповнилося 16 років. Згідно чинного законодавства паспорт вперше оформлюється в 14 років", - зазначають в управлінні.

Іншими словами, було скасовано норму, яка дозволяла подати копію свідоцтва про народження замість копії паспорта тими, хто не досяг 16-річного віку. Згідно вимог чинного законодавства, паспорт громадянина України має бути отриманий особою, яка досягла 14 років.

Як пояснюють в Управлінні ДМС, отримати паспорт у формі картки можна у підрозділах Управління Держаної міграційної служби України в Кіровоградській області за реєстрацією місця проживання. Для оформлення ID-картки необхідно подати свідоцтво про народження, документи, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них, які на момент народження перебували у громадянстві України (в інших випадках - довідку про реєстрацію особи громадянином України), документи для внесення додаткової змінної інформації: довідка про реєстрацію місця проживання, довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. Перший паспорт громадянина України видається безкоштовно.

Фото: Kolobok.ua

0    1695     31.01.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!