Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському районі розповіли, як будуть допомагати аграріям у наступні п'ять років

В Олександрійському районі розповіли, як будуть допомагати аграріям у наступні п'ять років

В Олександрійському районі затвердили програму розвитку агропромислового комплексу до 2023 року. Рішення ухвали депутати районної ради на черговій сесії, що відбулась 30 січня. Наразі у агропромисловому секторі в районі працює 116 сільськогосподарських підприємств та підприємців.

На підтримку аграріїв району планується витратити 1,2 мільйони гривень. Більша частина - на фінансову підтримку по здешевленню кредитів аграріям, відшкодуванню вартості придбання племінних тварин і грошей на будівництво тваринницьких ферм. Також планується і надання кредитів фермерським господарствам.

На допомогу аграріям району спрямують гроші державного, обласного і місцевого бюджетів. Районний бюджет допомагатиме у створенні безпечних умов у тваринництві, участі району і районних товаровиробників у міжнародній виставці Агроекспо, у розвитку зеленого туризму.

Кожного року на реалізацію програми планують витрачати трохи більше 200 тисяч гривень. Головна проблема агарного комплексу району зараз – це підтримка тваринництва, де зменшується поголів’я і відповідно виробництво молока та м’яса. Разом із прогресивними реформами розвитку технологій у землеробстві та тваринництві залишається проблемою зайнятість жителів сільських громад. 

Фото: Рixabay

0    875     31.01.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!