Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії вантажівка "вилетіла" з дороги й опинилася на подвір'ї приватного будинку

В Олександрії вантажівка

Вантажний автомобіль "злетів" з дороги і зруйнував частину паркану на приватному подвір'ї на перехресті вулиці Бессарабської і провулку Мар'ївського, що в Покровському мікрорайоні. Лічені сантиметри відділяли кабіну фури від самого будинку. Витягати вантажівку довелося рятувальникам. Раніше місце пригоди також оглянули поліцейські.

Про це повідомляють журналісти "Олександрійських новин".

Аварія сталася вчора, 28 січня, о 22:15. Господарі вже лягли спати, коли почули гуркіт ззовні. Виявилося, що до них на подвір'я "заїхала" вантажівка. За словами водія, кабіну почало "водити" дорогою, він спробував загальмувати, але на слизькій дорозі не зміг уникнути зіткнення.

"Якби водій не вивернув, у нас би кута хати не було. А так знесли метрів сім паркану. Він нам обіцяв компенсувати", - розповідає власниця будинку Ніна Власенко. Та так буває не завжди. Інколи всі видатки лягають на плечі самих господарів, а водії відмовляються компенсувати заподіяну шкоду.

За словами жінки, це вже не вперше вантажівки опиняються на їхньому подвір'ї. Лише минулого року, 12 січня, бензовоз зніс 17 метрів паркану. За два роки до цього автомобіль також злетів тут з дороги - і теж бензовоз. "Ми вже з рахунку збилися, скільки у нас вже було машин", - додає господиня.


Власники будинку неодноразово зверталися до місцевої влади за допомогою, але безрезультатно. "Міській владі ми не потрібні", - обурюється Ніна Власенко. За її словами, вони просили про допомогу мера, на що він пообіцяв встановити "лежачих поліцейських". Та й досі нічого не було зроблено.


Аварії на цій ділянці відбуваються регулярно ще з радянських часів, скаржиться жінка - і взимку, і влітку. Тож те, що будинок ще стоїть, власниця пояснює "везінням".

Фото: "Олександрійські новини"

0    2450     29.01.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!