Новини

на попередню сторiнку

На сайт Президента України подали петицію щодо перейменування Кіровоградської області

На сайт Президента України подали петицію щодо перейменування Кіровоградської області

Петиція щодо перейменування Кіровоградської та Дніпропетровської областей з'явилася на сайті Президента України. Її було опубліковано 22 січня, і наразі під петицією підписалася 91 людина із необхідних 25000. До завершення збору підписів залишилося 87 днів.

Про це повідомляють "Олександрійські новини" із посиланням на Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Автором петиції є Юлія Володимирівна Лисенко. Вона зазначає, що в 2016 році було перейменовано міста Кіровоград та Дніпропетровськ на, відповідно, Кропивницький та Дніпро.

"Наразі у Верховній Раді не зареєстровано жодного законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо зміни назв Дніпропетровської та Кіровоградської областей", - йдеться в петиції.

"Отже, відповідно до вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» просимо Вас вчинити всіх необхідних заходів щодо зміни назв Дніпропетровської та Кіровоградської областей, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму", - звертається авторка.

Це вже щонайменше третя подібна петиція на сайті Президента України. Раніше автори звернень пропонували перейменувати Кіровоградську область на Кропивницьку або Чорноліську.

Найбільш популярна петиція змогла зібрати лише 94 голоси з необхідних 25 тисяч.

Фото: Анна Лобода / Вікіпедія

0    2492     26.01.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!