17.01.2018 00:00:000 переглядівАвтор: admin
/news/19908-rozpochalasya-translyaciya-pershogo-sparingu-oleksandriyi-v-turciyi

ФК “Олександрія” розпочала свій перший спаринг в рамках тренувальних зборів у Туреччині. Офіційний канал команди запустив пряму трансляцію у YouTube.

За повідомленням
прес-служби ФК “Олександрії”, сьогодні, 17 січня, о 15:30 за київським часом олександрійська команда проводить свій перший спаринг на навчально-тренувальних зборах в Туреччині.

Суперником нашої команди буде болгарська “Славія”.

“Незважаючи на гру, підопічні Володимира Шарана провели ранкове тренування. Заняття, яке тривало півтори години було спрямоване на стрибкову та силову роботу”, – поінформувала прес-служба сьогодні.

Участь у матчі беруть й потенційні новачки “Олександрії”, які полетіли з командою на “оглядини”.

Наразі з рахунком 1:0 веде “Олександрія”. Гол на рахунку Олексія Довгого (18 хвилина гри).

Рахунок – 2:0 на користь “Олександрії”. Гол забив Андрій Бацула (40 хвилина).

Команди пішли на перерву.

Рахунок – 3:0. Гол забив Артем Сітало (72 хвилина).

Наприкінці матчу гол у свій актив записав Андрій Цуріков (85 хвилина). Остаточний рахунок зустрічі – 4:0 на користь “городян”.

Склад команди: Владислав Леванідов, Андрій Бацула, Андрій Гітченко, Владислав Бабогло, Олексій Довгий, Павло Пашаєв, Дмитро Шастал, Євген Протасов і два потенційних новачка.

За інформацією офіційного сайту ФК “Олександрія”, у 2-му таймі на поле виходили: Рудик, Пашаєв, Стецьков, Гранчар, Бондаренко, Сітало, новачок, Банада, Старенький, Полярус, Грицук, Полярус, Цуріков.

Пряма трансляції YouTube-сторінки ФК “Олександрія”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.