Новини

на попередню сторiнку

Посадовців "Кіровоградгазу" оголосили в розшук - ЗМІ

Посадовців

Посадовців ВАТ "Кіровоградгазу" оголосили в розшук за підозрою у вимаганні хабара за підключення підприємства.

Про це повідомляє видання "Україна-Центр" із посиланням на власні джерела в управлінні економічної безпеки.

"Як стверджують джерела «УЦ» в управлінні економічної безпеки, гроші вимагали комерційний директор та головний інженер ВАТ «Кіровоградгаз» за підключення господарського комплексу в Долинській", - йдеться в повідомленні.

На даний момент правоохоронці задокументували злочинні дії директора будівельного підприємства, через якого посадовці, нібито, і вимагали гроші в сумі два мільйони гривень.

Натомість, посадовців «Кіровоградгазу», за інформацією "УЦ", оголосили в розшук.

Зазначимо, що НАК "Нафтогаз України" (володіє 51% акцій "Кіровоградгазу") вчора ввечері оприлюднила офіційну заяву щодо повідомлення про вимогу хабара посадовими особами газового постачальника Кропивницького, у якій також є згадка про оголошення посадовців в розшук.

"Нафтогаз підтримує дії слідчих органів із боротьби з хабарництвом, у тому числі на підприємствах групи, і висловлює готовність сприяти правоохоронцям у розслідуванні даного злочину", - ідеться в заяві.

"Якщо звинувачення щодо причетності посадовців Кіровоградгазу до вимагання хабаря виявляться правдивими, ці особи мають бути покарані. Ми не толеруємо корупцію. Це стосується будь-якого співробітника групи Нафтогаз", - наводить слова голови правління Нафтогазу Андрія Коболєва прес-служба. 

Як повідомлялося, директора будівельної фірми затримали у Кропивницькому 16 січня під час отримання хабара у два мільйони гривень.

Фото: Департамент захисту економіки Національної поліції України

0    1833     17.01.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!