Новини

на попередню сторiнку

У Приютівці врятували хлопчика, що провалився під лід

У Приютівці врятували хлопчика, що провалився під лід

Підліток провалився на тонкій кризі у селищі Приютівка Олександрійського району. На допомогу хлопчику прийшли дорожники, що працювали на мосту неподалік, і стали свідками нещасного випадку.

Про це повідомила прес-служба САД у Кіровоградській області сьогодні, 12 січня.

Троє підлітків приблизно 12-14 років гралися на річці, коли крига під одним із них тріснула, і він впав у воду. За словами дорожників, що стали свідками цього, товариші хлопця вирішили, що то просто жарт і почали бризкатися водою, а через кілька хвилин і зовсім покинули свого товариша.

«Роман Пономаренко та Олександр Андріанов, працівники філії, побачивши, що хлопець в біді, дістали з машини мотузку і кинулися на порятунок. На щастя, діяли дорожники злагоджено та швидко, тож за кілька хвилин потерпілий вже був на березі», - повідомляє прес-служба.

Як виявилося пізніше, друзі хлопця пішли за допомогою до знайомих, яким дорожники одразу й передали хлопчика.

Дістати підлітка з воду заважало те, що у нього застрягла нога, а сам рятівник Олександр Андріанов кілька разів сам опинявся у воді.

«Олександру Андріанову всього 25. Вдень він працює дорожником, а ввечері допомагає вихователям у Приютівському дитячому будинку, де він виховувався і де проживає зараз. Хлопця на роботі характеризують як відповідального робітника та чуйну людину», - відзначається в повідомленні.

Фото умовне: kopyl.by

0    1701     12.01.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!