Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії знайшли рекламу з порушеннями

В Олександрії знайшли рекламу з порушеннями

Представники управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області виявили порушення в розміщенні реклами в Олександрії, яких допустилися три фірми.

Про це повідомили на офіційному сайті ГУ Держпродспоживслужби в області, передають «Олександрійські новини».

Протягом другого півріччя 2017 року фахівці перевірили 326 рекламоносіїв на Кіровоградщині, з яких: 246 - об’єкти зовнішньої реклами, 14 – реклама на телебаченні та радіо, 66 - у засобах масової інформації. За результатами моніторингу було виявлено 37 порушень Закону України «Про рекламу» та складено 37 протоколів за фактами розміщення внутрішньої та зовнішньої реклами алкоголю, знижок, акцій та гастролей з порушеннями.

За інформацією Держпродспоживслужби, в Олександрії порушень допустилися три фірми: ТОВ «Довіра Аутдор» та ТОВ Алькор-М», ФОП Дитинюк Д.Л. «при розміщенні реклами про акції без зазначення дат відповідно на біл-борді та біля магазину».

Відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ТОВ «Довіра Аутдор» зареєстроване в Києві, ТОВ «Алькор-М» має «прописку» в Кропивницькому. Цікаво, що записи про ФОП Дитинюк Д.Л. взагалі відсутні у відкритих державних реєстрах.

Фото умовне: Вікіпедія

0    1703     12.01.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!