Новини

на попередню сторiнку

Генпрокуратура завершила розслідування справи колишнього олександрійського бізнесмена й екс-міністра Едуарда Ставицького

Генпрокуратура завершила розслідування справи колишнього олександрійського бізнесмена й екс-міністра Едуарда Ставицького

Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування справи щодо колишнього міністра енергетики й вугільної промисловості Едуарда Ставицького.

Про це повідомили на сайті "Радіо Свобода" сьогодні, 11 січня, передають "Олександрійські новини".

Екс-міністра та відомого в минулому в Олександрії бізнесмена Едуарда Ставицького підозрюють за статтями «заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем», «службове підроблення» і «використання свідомо підробленого документа», повідомляють журналісти.

Тепер Ставицького чекають в Генпрокуратурі 18 січня для ознайомлення з матеріалами справи.

Нагадаємо, Едуард Ставицький працював менеджером ЗАТ «Науково-виробниче об'єднання "Екологічне паливо України» в Олександрії в 90-х - на початку 2000-х років. У 2002-2006 роках він був головою правління.

Його мати Вікторія Ставицька свого часу була депутатом Олександрійської міськради від Компартії, а також секретарем міськради.

Як повідомлялося, колишнього військового комісара Олександрії затримали за підозрою у розтраті 149 мільйонів гривень у жовтні минулого року.

Сам Ігор Павловський заперечив свою причетність до корупційних схем у Міноборони.

Фото: Olenaroz / Вікіпедія

0    1021     11.01.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!