Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії скоїли зухвалий розбійний напад на сім'ю фермера (Доповнено)

В Олександрії скоїли зухвалий розбійний напад на сім'ю фермера (Доповнено)

Невідомі зловмисники в масках вчора ввечері вдерлися до будинку керівника фермерського господарства ТОВ "Колос". Погрозами вони дізналися, де заховані гроші, після чого втекли з награбованим.

Про це журналістам "Олександрійських новин" стало відомо з декількох конфіденційних джерел.

Напад на помешкання відомого підприємця Олександра Замкового стався вчора ввечері, 10 січня, в мікрорайоні "8-а школа"

Злочинці вдерлися до приватного будинку і цілеспрямовано допитувалися у господарів, де заховані їхні заощадження. Дізнавшись потрібну інформацію, нападники зникли, прихопивши із собою десятки тисяч готівки в доларах США та гривні.

Цікаво, що сім'я підприємця не планувала в цей час бути вдома, а збиралася на відпочинок за кордон. Через погіршення погоди вони вирішили повернутися додому й останні кілька днів перебували в Олександрії.

Інші подробиці нападу наразі невідомі. Журналістам "Олександрійських новин" поки що не вдалося отримати офіційні коментарі від правоохоронців.

ДОПОВНЕНО!

Начальник Олександрійського відділу поліції Сергій Котига підтвердив інформацію щодо події та зазначив, що наразі всі обставини нападу з'ясовуються. Поки що під питанням навіть точна кількість нападників. За фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження за статтею "Розбій".

Фото умовне: Ріxabay

0    3036     11.01.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!