Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині за 2017 рік здали в експлуатацію 75 км повністю відремонтованих доріг

На Кіровоградщині за 2017 рік здали в експлуатацію 75 км повністю відремонтованих доріг

Фінансування будівництва та ремонту доріг у Кіровоградській області з державного бюджету за рік зросло вдвічі і становило 620 мільйонів гривень. Ще 200 мільйонів спрямували органи місцевого самоврядування на ремонт вуличного покриття в населених пунктах.

Про це повідомив голова Кіровоградської облдержадміністрації під час традиційної підсумкової прес-конференції.

Видатки на будівництво та ремонт доріг в області суттєво зросли за останні три роки. Якщо в 2015 році держава не виділила жодної гривні на ці потреби, а в 2016 році Кіровоградщина отримала 310 млн грн, то вже цього року обсяг фінансування збільшився вдвічі - до 620 мільйонів гривень.

Завдяки цьому, було введено в експлуатацію 75 км повністю відремонтованих доріг, де вже встановили дорожні знаки та нанесли розмітку. В цілому ж ремонтними роботами було охоплено понад 100 км доріг, окремі ділянки яких будуть введені в експлуатацію вже в 2018 році.

Окремо Сергій Кузьменко зупинився на дніпропетровському напрямку. Цього року, враховуючи пропозиції підприємців під час підготовки до "Агроекспо", його визначили як пріоритетний.

"45 км доріг цього напрямку вже введено в експлуатацію, і на 10 кілометрах укладено перший шар асфальтобетону, що дозволяє забезпечити нормальний проїзд", - наголосив посадовець.

Очільник області також повідомив про початок автомобільного сполучення на новій об'їзній дорозі навколо Знам'янки та заплановане відкриття об'їзного шляху в обхід Світловодська, що довгий час залишався одним із найбільш проблемних на Кіровоградщині.

Як повідомляли "Олександрійські новини", 17 листопада в Олександрії відкрили рух через міст на дніпровському напрямку.

Фото умовне: Рixabay

0    744     28.12.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!