Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії загубили і знайшли чотирирічну дитину

В Олександрії загубили і знайшли чотирирічну дитину

Чотирирічна дитина загубилася на автобусному вокзалі Олександрії сьогодні близько опівдня. На щастя, поліцейським вдалося оперативно знайти хлопчика.

Цю інформацію журналістам "Олександрійських новин" підтвердив начальник Олександрійського відділу поліції Сергій Котига.

Подія сталася в районі автобусного вокзалу, поряд з яким розташовується Олександрійський центральний ринок. Батько пішов за покупками і залишив малечу, а коли повернувся - не зміг самостійно знайти свою дитину.

Чоловік звернувся за допомогою до поліцейських, які знайшли хлопчика там же, в районі автобусного вокзалу.

Наразі дитину доставили до Олександрійського відділу поліції. Правоохоронці з'ясовують всі обставини події.

ДОПОВНЕНО!

За повідомленням сектор комунікації поліції Кіровоградської області, 38-річний житель одного з населених пунктів, поки дружини не було вдома, разом із 4-річним сином поїхав у справах в Олександрію. На автовокзалі батько дитини познайомився з чоловіком, під нагляд якого ненадовго залишив свою дитину. Через кілька хвилин він повернувся, але сина не знайшов і тому зателефонував до поліції.

"Дитину вдалося знайти неподалік місця, де вона зникла. Малого помітили працівники одного з торговельних закладів і забрали його до приміщення, аби погрівся", - розповів начальник Олександрійського відділу поліції Сергій Котига.

Із батьком поліцейські провели профілактичну бесіду та склали стосовно нього протокол за невиконання обов'язків щодо виховання дітей (ч. 1 ст. 184 КУпАП).

Та довіряти дитину йому не стали. До того, як мама хлопчика повернеться додому, хлопчика передали бабусі, що приїхала до Олександрії.

Як повідомляли "Олександрійські новини" раніше, олександрійського школяра знайшли на вокзалі у Черкаській області.

Фото: сектор комунікації поліції Кіровоградської області 

0    1986     21.12.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!