Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська міськрада профінансувала зарплати за листопад для освітян

Олександрійська міськрада профінансувала зарплати за листопад для освітян

Олександрійська міська рада внесла зміни до міського бюджету на 2017 рік. Зокрема, було розподілено державні субвенції в різних галузях та розподілено кошти від перевиконання доходів власного бюджету на зарплати для освітян та "бюджетників" міста.

Про це повідомляють "Олександрійські новини" із посиланням на рішення тридцять дев’ятої позачергової сесії Олександрійської міськради, що відбулася сьогодні, 5 грудня.

Відповідно до змін у фінансуванні, доходи та видатки міського бюджету було зменшено на 122 072 гривні.

Так, 272 600 гривень надійшло з держбюджету для компенсації різниці в тарифах на опалення та воду; трохи більше 296 тисяч гривень додатково спрямують на пільги та житлові субсидії; на 3,5 мільйона збільшилася медична субвенція з державного кошторису та на 2,23 мільйона гривень - стабілізаційна дотація. У той же час майже на 11,5 мільйона гривень зменшується "дитяча субвенція" та допомога інвалідам, що надходила з держбюджету.

Крім того, майже на 5 мільйонів гривень було перевиконано очікувані доходи власного бюджету Олександрії. Саме за рахунок цих додаткових коштів було вирішено профінансувати зарплати для освітян міста за листопад, а також аванси на грудень для працівників бюджетної сфери.

Фото: Рixabay

0    842     05.12.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!