Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині офіційно затвердили перші патронатні сім'ї

На Олександрійщині офіційно затвердили перші патронатні сім'ї

Олександрійська районна державна адміністрація офіційно затвердила кандидатів у патронатні вихователі 21 листопада. Після підписання відповідних угод перші в області патронатні сім'ї з'являться саме на Олександрійщині.

Таку інформацію повідомила Олександрійська райдержадміністрація, передають "Олександрійські новини".

Рішення про створення двох патронатних сімей ухвалили за результатами співбесіди представників райдержадміністрації, районного і обласного центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді із кандидатами у патронатні вихователі та їхніми помічниками.

Ознайомившись з характеристиками кандидатів у патронатні вихователі та ще раз поспілкувавшись з ними, учасники зустрічі ухвалили позитивне рішення про укладання відповідних угод з кандидатами.

Патронатні сім'ї зможуть розпочати свою роботу вже з наступного місяця, після завершення навчання з мультидисциплінарною командою. До них, замість центрів соціально-психологічної реабілітації чи будинків дитини,  на строк до шести місяців направлятимуть дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.


"Фактично вперше на теренах нашого району розпочнуть роботу заклади патронатного виховання. Для нас це почесно, тому що в області ми перші, і водночас відповідально, бо маємо набувати власний досвід, на який потім будуть рівнятися інші", - зазначила директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Чемерис.

Нагадаємо, підготовка до запровадження інституту патронатної сім'ї триває в Олександрійському районі вже досить давно. Усього ж в Україні планується створити 154 патронатні родини.

Фото: Олександрійська райдержадміністрація

0    1568     22.11.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!