Шаран про сенсаційну перемогу “Олександрії”: “Шахтар” ми ще ніколи не обігрували

20.11.2017 00:00:001 переглядАвтор: admin
/news/19446-sharan-pro-sensacijjnu-peremogu-oleksandriyi-shakhtar-mi-shhe-nikoli-ne-obigruvali

Футбольний клуб “Олександрія” зміг створити чи не найбільшу сенсацію 16-го туру Чемпіонату України. “Городяни” не просто перевали низку нічиїх та поразок, а здобули першу у своїй історії перемогу над донецьким “Шахтарем”.

Із перших хвилин матчу, що відбувся 17 листопада на стадіоні “Металіст” у Харкові, “Олександрія” змогла нав’язати боротьбу чемпіону України. На 15-ій хвилині гри Олексій Довгий скористався помилкою “гірників” у центрі поля і віддав пас на фланг. Андрій Бацула отримав м’яч, обіграв Бутка й зробив передачу у штрафний майданчик, а там вже Артем Полярус не залишив шансів кіперу “Шахтаря”.

Відігралися донеччани вже через три хвилини. М’яч опинився в штрафному майданчику “Олександрії”. Захисники не змогли розрядити обстановку, і Бернард ударом в праву “шістку” зрівняв рахунок – 1:1.

Олександрійська команда не стала відсиджуватися в обороні після пропущеного голу. Стрімку атаку флангом вдалося організувати на 27-ій хвилині. Грицук скинув м’яч на Поляруса, який вдало його “обробив” і влучно пробив, знову вивівши гостей вперед.

У другому таймі пристрасті не вщухали, обидві команди шукали будь-якої можливості, щоб пробитися до воріт суперника, однак рахунок на табло вже не змінився – 1:2. Дубль Артема Поляруса приніс історичну перемогу “Олександрії”.

Головний тренер “городян” Володимир Шаран так прокоментував виїзну перемогу: “Хотілося б привітати всіх вболівальників “Олександрії” з цією перемогою. “Шахтар” ми ще ніколи не обігрували. Це дійсно радісні моменти для всіх нас. Вітаю і президента нашого клубу”, – передає сайт ФК “Олександрії”.

Своєю чергою головний герой матчу Артем Полярус пообіцяв особисто віддячити своїх партнерів по команді: “Виставлюсь обов’язково – влаштуємо пікнік! Ці голи присвячую своїй доньці, маленькій красуні. Емоції не передати словами. Щаслива вся команда. Супер!”, – наводить слова футболіста сайт ФК “Олександрії”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.