Новини

на попередню сторiнку

Університет на Кіровоградщині отримав премію за інноваційну розробку

Університет на Кіровоградщині отримав премію за інноваційну розробку

Винахідники Центральноукраїнського національного технічного університету розробили удосконалений причіпний пристрій, який вже з серпня використовують місцеві аграрії. Невеликий, на перший погляд, механізм може значно підвищити ефективність роботи.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської облдержадміністрації, передають "Олександрійські новини".

Кіровоградська облдержадміністрація, Центральноукраїнський університет і підприємство "Астарта Груп" підписали Тристоронню угоду щодо впровадження у виробництво інноваційного проекту. За розробку удосконаленого причіпного пристрою перевантажувального бункера-накопичувача університет отримав грошову премію у розмірі 50 тисяч гривень в межах обласної програми.

"На перший погляд механізм невеликий, проте його надійність є дуже важливою. Поломка кронштейну зменшує продуктивність роботи бункеру на 30-35%", - відзначив ректор ЦНТУ Михайло Чорновіл.


За словами керівника підприємства Сергія Будака, наразі у виробництві задіяно п’ять таких бункерів. Пристрій довів свою надійність не лише під час випробувань, а й у польових умовах. "Причіп з удосконаленим кронштейном працює на виробництві від серпня і на даний час нарікань на його експлуатацію немає", - відзначив керівник "Астарта Груп".


Фото: Кіровоградська облдержадміністрація

0    683     15.11.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!