Новини

на попередню сторiнку

До Олександрії завітає мандрівний фестиваль документального кіно

До Олександрії завітає мандрівний фестиваль документального кіно

Протягом двох днів в Олександрії для всіх бажаючих демонструватимуть сучасне документальне кіно. Покази фільмів відбудуться в районному будинку культури в межах "XIV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини".

Анонс заходу розмістила на своїй сторінці у Facebook директор Олександрійського РБК Юлія Єлсукова, передають "Олександрійські новини".

Олександрійський районний будинок культури прийматиме мандрівний фестиваль документального кіно "Docudays UA" 23 та 24 листопада. У програмі - показ двох фільмів.

Стрічка "Домашні ігри" (режисер Аліса Коваленко) розповідає про складну долю дівчини, яка захоплюється футболом, але на заваді її мріям стають життєві обставини. Показ відбудеться 23 листопада о 13:20. По завершенні сеансу заплановане обговорення.

Фільм "Живі і нескорені" режисера Дарії Гірної розкриває тему декомунізації в Україні, розповідаючи про "глибинні, приховані процеси, які насправді криються за поваленням пам'ятників". Показ стрічки відбудеться 24 листопада о 11:00.

Вхід на фестиваль вільний. Усіх бажаючих очікують за адресою: Олександрійський районний будинок культури, вул. Діброви, 27.


Фото: афіша фестивалю / Юлія Єлсукова

0    712     14.11.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!