Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії та районі з'являться сучасні футбольні майданчики

В Олександрії та районі з'являться сучасні футбольні майданчики

Олександрія та Олександрійський район візьмуть участь у всеукраїнській програмі, яка передбачає будівництво сучасних футбольних майданчиків зі штучним покриттям. Усього на Кіровоградщині з'являться десять таких спортивних об'єктів.

Цю інформацію журналістам "Олександрійських новин" підтвердив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко сьогодні, 14 листопада.

Десять футбольних полів зі штучним покриттям з'являться у містах та районах Кіровоградської області. Перелік об'єктів для будівництва за рахунок коштів держбюджету був затверджений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України на початку листопада.

У Кіровоградській області на розгляд подавалися кілька десятків об'єктів, із яких у Мінрегіоні обрали десять. Футбольні майданчики планують збудувати в Олександрійському професійному ліцеї, селі Червоній Кам'янці (Олександрійський район), селі Новий Стародуб (Петрівський район). Також нові спортивні об'єкти з'являться в Устинівському, Долинському, Новоукраїнському, Знам'янському, Гайворонському, Маловисківському районах та на базі Кіровоградського обласного НВК (гімназія-інтернат-школа мистецтв).

На даний момент розробляється проектна документація. Як тільки дозволить погода, в обласному керівництві планують розпочати будівельні роботи.

Фото умовне: Рixabay

0    810     14.11.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!