Новини

на попередню сторiнку

Аварійні сирени лунатимуть в Олександрії наступного тижня

Аварійні сирени лунатимуть в Олександрії наступного тижня

Олександрійцям слід бути готовими почути численні сирени наступного тижня. У середу, 22 листопада, на Кіровоградщині перевірятимуть роботу централізованої системи оповіщення.

Інформацію щодо проведення відповідних робіт оприлюднили на сайті Кіровоградської облдержадміністрації, інформують «Олександрійські новини».

Як повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, перевірка системи оповіщення триватиме із 9-ї до 16-ї години 22 листопада. Вона включатиме в себе подачу відповідних команд та електросирен.

Щоб уникнути негативних наслідків, що можуть виникнути внаслідок включення сирен, Сергій Коваленко звернувся до керівників територій, структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів міністерств та відомств України в області, з тим, аби вони здійснили інформування населення про зазначений захід.

Відповідно до Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту, ухваленого Кабінетом Міністрів, технічні перевірки територіальних (місцевих) автоматизованих систем централізованого оповіщення з включенням електросирен та інших технічних засобів оповіщення проводяться не рідше ніж один раз на квартал.

Фото: Рixabay

0    1007     14.11.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!