Новини

на попередню сторiнку

Кіровоградщина: держава допоможе придбати житло учасникам АТО, переселенцям і молоді

Кіровоградщина: держава допоможе придбати житло учасникам АТО, переселенцям і молоді

Ветерани АТО, вимушені переселенці та молодь Кіровоградщини може розраховувати на допомогу держави у придбанні власного житла. За рахунок держбюджету здійснюватиметься компенсації частини вартості квартир. Визначити забудовників та будинки, що братимуть участь у програмі, має місцева влада.

Про це повідомила Кіровоградська облдержадміністрація із посиланням на начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Вікторію Кулікову, передають «Олександрійські новини».

Соціальну програму забезпечення доступним житлом в Україні продовжать. Вона передбачає часткове відшкодування вартості квартир, які будуть куплені або побудовані в межах програми. Учасникам АТО та вимушеним переселенцям повертатимуть 50% від вартості житла, а молоді – 30%.

Визначати забудовників та будинки, що зможуть взяти участь у програмі компенсації, має місцева влада. Серед вимог до потенційних учасників: високий ступінь готовності об’єкта, підготовлена проектно-кошторисна документація на заходи з енергоефективності будинку та найбільш приваблива вартість квадратного метра житла на ринку.

Конкурс об’єктів, які візьмуть участь у цій програмі триває до 23 листопада, тож до цього часу райдержадміністрації, міськвиконкоми і ОТГ мають відпрацювати питання із забудовниками.

Фото: Рixabay

0    727     14.11.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!