Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині попередили про можливі проблеми на дорогах через зміни власників

На Кіровоградщині попередили про можливі проблеми на дорогах через зміни власників

Дорожні служби Кіровоградської області відзвітували про свою готовність до роботи в осінньо-зимовий період. Однак проблеми для водіїв можуть з'явитися через нововведення в законодавстві України, якими змінюються власники автомобільних доріг.

Відповідну інформацію опублікували на сайті Кіровоградської облдержадміністрації, інформують "Олександрійські новини".

Директор ДП "Кіровоградський облавтодор" Андрій Руднік розповів про готовність дорожніх служб області до роботи восени та взимку. Зокрема, погоджено Порядок взаємодії Служби автомобільних доріг, облавтодору, Нацполіції та територіального управління Укртрансінспекції. Також дорожні служби підготували необхідну техніку та протиожеледні матеріали.

Проблеми для автомобілістів Кіровоградщини можуть створити зміни в законодавстві. Андрій Руднік повідомив, що з 1 січня наступного року вступають в дію прикінцеві положення Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування управління автомобільними дорогами загального користування». За його словами, у процесі зміни власника автомобільних доріг можуть виникнути певні проблеми з організацією руху транспорту. У зимовий період можливі затори, перекриття руху до населених пунктів, проблеми з доставкою продуктів, пошти, а також з під’їздом швидкої допомоги та автобусним сполученням. А у весняний період – з ліквідацією ямковості, влаштуванням покриттів, розміткою та установкою дорожніх знаків.

Водночас, посадовець наголосив, що дорожні служби на місцях зроблять все від них залежне, щоб мінімізувати негативні наслідки від цих змін.

Як пояснюється на сайті Міністерства інфраструктури України щодо зазначених змін: "Реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування проводиться шляхом розмежування повноважень центральних і місцевих органів влади в частині управління автомобільними дорогами загального користування, зокрема, передбачається передача останнім в управління автомобільних доріг загального користування місцевого значення".

Фото - Ріxabay

0    1355     13.11.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!