Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські працівники культури і майстри народного мистецтва отримали подарунки і нагороди до професійного свята

Олександрійські працівники культури і майстри народного мистецтва отримали подарунки і нагороди до професійного свята

Народний депутат України Анатолій Кузьменко привітав із професійним святом тих, хто створює прекрасне та поширює вічні цінності. Як зазначив А. Кузьменко на зустрічі з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, культура і держава розвиваються паралельними шляхами і рівень розвитку культури відповідає рівню розвитку держави вцілому.

26 працівників закладів культури, майстрів народного мистецтва, творчих колективів відзначено грамотами і подяками Олександрійської районної держаної адміністрації та районної ради у п’ятницю, 10 листопада.

Творчі досягнення кращих митців та працівників культури Олександрійщини відзначили Подякою і Грамотою Олександрійської РДА та районної ради, Подякою відділу культури і туризму Олександрійської РДА, Грамотою відділу культури і туризму Олександрійської районної держадміністрації, Почесною грамотою відділу культури і туризму Олександрійської РДА, Грамотою департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації.


«У бюджеті України 2018 року передбачено 4,5 мільярди на розвиток культури. Сподіваюсь ці кошти будуть повністю використані на підвищення зарплат, на придбання необхідного обладнання, ремонту приміщень, придбання книг. Те, що ми разом створюємо у Олександрійському районі дозволяє говорити, що район був і залишається одним із кращих в області як по виробничих показниках, так і по показниках у галузі культури», - зазначив народний депутат Анатолій Кузьменко.

А. Кузьменко побажав усім працівникам галузі благополуччя, добра, злагоди і миру. Він подарував сертифікати на придбання матеріально-технічних засобів та пообіцяв подальшу підтримку культпрацівників району.

У свою чергу, начальник відділу культури і туризму Олександрійської РДА Антоніна Пилипенко зазначила, що найкращим подарунком для працівників культури є нещодавнє придбання великого комплекту музичних інструментів для Новопразької дитячої музичної школи, а також розширення у цьому році мережі сільських бібліотек.

Фото - "Олександрійські новини"

0    1022     13.11.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!