Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині від сказу померла корова. 16 людей направили до лікарні

На Кіровоградщині від сказу померла корова. 16 людей направили до лікарні

У приватному господарстві на Кіровоградщині від сказу померла корова. Коли діагноз підтвердили фахівці, усіх, хто контактував із твариною, направили на обстеження до лікарні.

Про це повідомляє Головне управління держпродспоживслужби в Кіровоградській області, передають "Олександрійські новини".

Наприкінці жовтня в особистому підсобному господарстві у селі Сабатинівці Благовіщенського району захворіла, а за кілька днів померла корова. За результатами проведених експертиз фахівці Кіровоградської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини підтвердили діагноз "сказ".

Після цього спеціалісти здійснили дезінфекцію приміщення, де, крім загиблої корови, утримувалася й інша худоба. Також цим тваринам провели вимушену вакцинацію.

Як з'ясувалося, із хворою твариною контактували 16 людей: господарі, ветеринарні фахівці, односельці, а також мешканець Одеської області. Усі вони повинні були звернутися до центральної районної лікарні щодо визначення ступеня ризику інфікування збудником сказу і необхідності проведення курсу профілактичних щеплень, зазначають фахівці.

Від початку року в Кіровоградській області вже зафіксували 37 випадків захворювання на сказ серед тварин: 5 випадків - у собак, 6 - у великої рогатої худоби, 2 - у дрібної рогатої худоби, 12 - у котів та 12 випадків зараження лисиць.

Нагадаємо, у Кропивницькому виявили сказ у домашнього кота, внаслідок чого шести людям призначили щеплення.

Фото - Encyclopedia Britannica

0    819     08.11.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!