Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині почали виплачувати субсидії на тверде паливо та скраплений газ

На Олександрійщині почали виплачувати субсидії на тверде паливо та скраплений газ

Управління соціального захисту Олександрійської районної державної адміністрації 9 жовтня 2017 року отримало субвенцію з державного бюджету та почало виплати субсидії на тверде паливо, скраплений газ та пільгу для придбання твердого палива і скрапленого газу.

 Про це повідомляється на сайті Олександрійської райдержадміністрації, інформують "Олександрійські новини".

Управління соціального захисту Олександрійської районної державної адміністрації отримало трохи більше 580 тисяч гривень для фінансування субсидії на тверде паливо, скраплений газ та пільгу на придбання твердого палива і скрапленого газу у жовтні.

134 місцеві жителі вже отримали субсидію на тверде паливо та скраплений газ загальною сумою 416 тисяч гривень. Пільгу на придбання твердого палива та скрапленого газу профінансовано 116 громадянам на загальну суму 164,7 тис грн.

Загалом від початку 2017 року субсидію на тверде паливо та скраплений газ отримали 1539 жителів Олександрійщини, на що було виділено з бюджету понад 4,8 млн грн. Пільгу на отримання твердого палива та скраплений газ з початку 2017 року отримали 337 осіб на загальну суму 587 842 грн.

Фото - genlis-energie.fr

0    2106     13.10.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!