Новини

на попередню сторiнку

Акторський майстер-клас та "Казковий зорепад" - анонси Олександрійського районного будинку культури

Акторський майстер-клас та

Наступного вівторка, 17 жовтня, в Олександрійському районному будинку культури відбудуться одразу два заходи, розраховані на відвідувачів різного віку. Для найменших "театралів" демонструватиме виставу Кіровоградський академічний обласний театр ляльок, а для більш старших гостей відбудеться акторський майстер-клас.

Про це журналістам "Олександрійських новин" повідомили в районному будинку культури.

Показ шоу-програми з ляльками-велетнями «Казковий зорепад» Кіровоградського академічного обласного театру ляльок розпочнеться в Олександрійському районному будинку культури 17 жовтня 2017 року о 10:30.

"Казковий зорепад" - це добра казка про маленького Дракошу, який спілкується з навколишніми мешканцями лише посередництвом комп’ютера і не уявляє, як гарно можна проводити час у колі справжніх друзів, особливо на свята. За деякий час, після спілкування з перехожими казковими мешканцями, які поспішають на зустрічі з друзями, щоб весело зустріти свято, Дракончик розуміє, чого справді найбільше бажає…


Автор п’єси – Н. Педько.

Режисери-постановники – засл. артистка України В. Ставріаніді-Стогодюк та Е. Новопашена.

Художник-постановник – О. Шарій.

Музичне оформлення Ю. Карпенко.

Мова виконання – українська.

Тривалість вистави – 40 хвилин.

Рекомендований вік для перегляду – з 4 років.

Вартість квитка - 25 грн.

Цього ж дня, 17 жовтня, о 18:00 у районному будинку культури відбудеться майстер-клас з акторської майстерності «Сценічна пластика» від Ольги Косогоренко, режисера, члена міжобласного відділення національної спілки театральних діячів України.

У програмі майстер-класу вправи, які сприяють розвитку артистичності, пластики, уважності, впевненості в собі; допомагають позбутися скутості та комплексів. На цьому занятті ви навчитеся правильно володіти своїм тілом, відкриєте в собі творчі сторони, станете впевненішими у своїх талантах.

Усім, хто планує взяти участь в акторському майстер-класі, необхідно мати при собі зручний одяг і взуття.

Дорослий квиток - 20 грн., школярі, студенти - 10 грн.


Фото - "Олександрійські новини" та організатори заходів

0    1735     13.10.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!