Новини

на попередню сторiнку

Ринок праці Кіровоградщини: безробіття знижується, кваліфікованих робітників не вистачає

Ринок праці Кіровоградщини: безробіття знижується, кваліфікованих робітників не вистачає

Кіровоградський регіональний центр зайнятості оприлюднив останні дані стосовно ситуації на ринку праці Кіровоградщини. Зокрема, найбільший попит серед роботодавців мають кваліфіковані робітники з інструментом та устаткуванням, а більшість безробітних становлять жінки. Фахівці відзначають також незначне скорочення рівня безробіття.

Про це повідомив Відділ статистики та прогнозування обласного центру зайнятості, передають "Олександрійські новини".

Як відзначають представники центру зайнятості, роботодавцям Кіровоградщини найбільше потрібні кваліфіковані робітники з інструментом (24,7%) та робітники з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (24,9%). Меншим попитом користуються працівники сфери торгівлі і послуг (9,4%) та фахівці (7,8%).

Із 12,3 тисяч офіційно зареєстрованих станом на 1 жовтня безробітних, більшість (60,2%) становлять жінки. Досить високим залишається рівень молодіжного безробіття - 35,6%.

У середньому на одну вакансію претендують четверо осіб. Найбільша конкуренція - за посади  кваліфікованих робітників  сільського господарства (16 осіб на місце) та працівників торгівлі і сфери послуг ( по 8 бажаючих на одне місце).

За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, зменшився з 12,3% (І півріччя 2016 року) до 12,2%   (І півріччя 2017 року) економічно активного населення.

Фото - investsafeharbor.com

0    1978     13.10.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!