Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський аграрний коледж провів "День відкритих дверей" для потенційних абітурієнтів (ФОТО)

Олександрійський аграрний коледж провів

Презентація навчального закладу, виставка домашніх улюбленців, "козацькі розваги" і творча виставка - усе це підготували працівники та студенти Олександрійського коледжу Білоцерківського національного аграрного університету для потенційних абітурієнтів, які завітали на "День відкритих дверей" учора, 12 жовтня.

Разом із місцевими школярами гостинністю коледжу насолоджувалися й журналісти "Олександрійських новин".

"День відкритих дверей" в Олександрійському коледжі Білоцерківського національного аграрного університету вже став доброю традицією. Працівники та студенти представляють свій навчальний заклад перед школярами Олександрійського району, розповідаючи про нього та ті спеціальності, які можна тут опанувати.

Для гостей заходу підготували насичену програму. Після офіційної презентації та невеликого концерту в актовій залі всіх запросили на подвір'я, де проходила виставка домашніх улюбленців студентів коледжу та пересічних олександрійців.Розважальну програму продовжили "спортивно-козацькі змагання", присвячені святу Покрови, а також флеш-моб. Гості та студенти вишикувалися на подвір'ї коледжу у формі тризубу, поки все це знімали на камеру з квадрокоптера.

Студенти коледжу змагалися між собою не лише у фізичній силі та вправності, але також і в куховарстві та творчості. Для гостей влаштували дегустацію козацької каші та осінню виставку декоративних робіт з овочів і фруктів. Саме відвідувачі навчального закладу шляхом голосування визначили переможців кулінарного та творчого змагань.


Фото - "Олександрійські новини"

0    1955     13.10.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!