Новини

на попередню сторiнку

Колишній військовий комісар Олександрії заперечив свою участь у корупційних схемах

Колишній військовий комісар Олександрії заперечив свою участь у корупційних схемах

Затриманий за підозрою в розтраті бюджетних коштів при закупівлі палива для армії заступник міністра оборони та колишній військовий комісар Олександрійського об'єднаного міського військового комісаріату Ігор Павловський заперечив обвинувачення НАБУ проти себе.

Про це повідомляє "Громадське", передають "Олександрійські новини".

Ігор Павловський, затриманий за підозрою в участі у корупційній схемі, яка коштувала Україні 149 млн грн, заперечив усі обвинувачення проти себе.

«Я ніяких документів на пальне не підписував, і пальне було куплене за найнижчою ціною. З цією компанією, про яку всі пишуть я не знайомий, ніколи з ними не зустрічався», - сказав він у коментарі "Громадському".

Павловський зауважив, що коли приступив у квітні до виконання обов’язків, то повернув частину неякісного пального. Також він зазначив, що на жодному зібранні чи засіданні не бачив представників компанії «Трейд Коммодіті», через яку, за даними слідства, проводилася доставка палива.  

«Це питання замовного розстрілу якогось: купили дешевше всіх, той же Гулєвіч збирав документи, узгодивши з усіма. І тепер, купивши по найдешевшій ціні в Україні , ми за це — злочинне угрупування», - додав Павловський.

Нагадаємо, учора стало відомо про затримання колишнього військового комісара Олександрійського об'єднаного міського військового комісаріату Ігоря Павловського за підозрою у купівлі палива за завищеними цінами.

Фото - "Українська правда"

0    2019     12.10.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!