Новини

на попередню сторiнку

Дружина прокурора області отримає 10 гектарів землі в Олександрії для сонячної електростанції

Дружина прокурора області отримає 10 гектарів землі в Олександрії для сонячної електростанції

Електричну станцію на сонячних батареях може збудувати на землях колишньої ТЕЦ 1-2 - вугільного підприємства міста Олександрії фірма, власниками якої є дружина прокурора Кіровоградської області та підприємець з Олександрії.

Проект рішення міськради, відповідно до якого землі запасу нашого міста площею 10 га по вулиці Кільцевій віддадуть товариству з обмеженою відповідальністю «Автотехпром», опубліковано на офіційному сайті міськради. Саме за вказаною адресою знаходяться залишки колишньої ТЕЦ 1-2 та місцина, де була Байдаківська брикетна фабрика.

Власниками ТОВ «Автотехпром» із внеском у розмірі 2,9 мільйони є Анжеліка Коваленко - дружина прокурора Кіровоградської області, який тривалий час був прокурором міста Олександрії, - та підприємець Костянтин Компанієць із внеском 7,1 мільйона гривень.


У щорічній декларації прокурор Кіровоградської області Анатолій Коваленко зазначив родинні стосунки із Анжелікою Коваленко. У декларації зазначено, що саме вона є на 29% власником «Автотехпрому». Вона ж є засновником ТОВ «Вімексім трейд» із адресою у місті Хмельницький, де основним видом діяльності вказана оптова торгівля зерном.

У декларації прокурора області не зазначено, але у відкритій базі даних он-лайн Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань є інформація про те, що А. Коваленко є власницею ще однієї олександрійської фірми ТОВ «Комерційна фірма ЛК».


Імовірно, ці зміни не відображені через те, що державна реєстрація відбулась лише 14 серпня 2017 року. Головним напрямком діяльності нової фірми задекларовано оптову торгівлю «твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами», тобто бензином, брикетами чи автогазом.

Цікаво зазначити, що умови на яких міська рада планує погодити «місце розташування земельної ділянки», пільгові – 50 років і без проведення конкурсу.

Безконкурсна передача землі відбувається відповідно до Земельного кодексу України у виключних випадках. Практично у всіх інших випадках проводяться земельні торги на придбання чи оренду земельних ділянок.

Фото умовне - Gigaom

0    2769     12.10.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!