Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині погіршилося забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет

На Олександрійщині погіршилося забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет

Забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет Олександрійського району показує негативну динаміку протягом 2017 року. Коштів, які виділяються з районного бюджету, не вистачає для закупівель препаратів усім, хто їх потребує.

Така інформація міститься у Паспорті бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік, затвердженому розпорядженням Олександрійської райдержадміністрації № 457-р від 6 жовтня 2017 року.

Згідно даних документу, на забезпечення  хворих на цукровий діабет препаратами інсуліну з районного бюджету 2017 року виділили 551,7 тисяч гривень. Цього вистачило, щоб забезпечити хворих (на обліку перебувають 107 осіб) необхідними ліками на 80,1%. Річна ж потреба у коштах становить 688,6 тисяч гривень.

Відповідно до звіту, забезпеченість хворих інсуліном цього року скоротилася на майже 20%, якщо порівнювати з 2016 роком. Тоді необхідні ліки отримували всі, хто перебував на обліку.

Нагадаємо, у новому переліку препаратів програми "Доступні ліки" стало більше лікарських засобів для хворих на діабет ІІ типу.

Фото - likar.net.ua

0    808     12.10.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!