Новини

на попередню сторiнку

Дослідження: вода в Олександрії - в межах норми, але в районі є порушення

Дослідження: вода в Олександрії - в межах норми, але в районі є порушення

За результатами вибіркових досліджень питної води протягом вересня 2017 року фахівці не виявили порушень в Олександрії. У свою чергу, вода в Олександрійському районі не відповідає встановленим вимогам за деякими показниками.

Результати моніторингу опублікував Кіровоградський обласний лабораторний центр сьогодні, 12 жовтня.

Протягом вересня спеціалісти Державної установи "Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України" та її відокремлених структурних підрозділів у ході санітарно-гігієнічного моніторингу об’єктів довкілля проводили вибіркові лабораторні дослідження проб питної води за показниками якості та безпеки.

У підсумку вони з'ясували, що питна вода з джерел централізованого та нецентралізованого водопостачання (колодязі тощо) в Олександрії відповідає встановленим вимогам за мікробіологічними й органолептичними (запах, смак, забарвленість, каламутність) показниками, а також за фізико-хімічними й санітарними показниками.

А ось в Олександрійському районі ситуація дещо гірша. У селі Щасливому вода, яку постачає КП "Водограй" не відповідає нормативам за мікробіологічними показниками: там виявили перевищення допустимої кількості деяких бактерій. Таке ж порушення спеціалісти виявили і в колодязі дитячого садка "Колобок" у селі Протопопівці. Крім того, у колодязній воді села Войнівки зафіксували зависокі показники нітратів.

Фото - irishtimes.com

0    825     12.10.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!