Новини

на попередню сторiнку

Олександрія буде самостійно контролювати будівництво на власній території

Олександрія буде самостійно контролювати будівництво на власній території

Олександрія стала другим містом Кіровоградщини, що самостійно контролюватиме будівництво на своїй території. Частину своїх повноважень міській владі передала Державна архітектурно-будівельна інспекція України.

Про це повідомляється на сайті Держархбудінспекції, інформують "Олександрійські новини".

Олександрія отримала нові функції у межах децентралізації системи держархбудконтролю. Відповідний акт передачі містобудівних повноважень 11 жовтня підписали Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев та Олександрійський міський голова Степан Цапюк.

Олександрія стала другим містом області, після Кропивницького, яке отримало повноваження архбудконтролю, і, таким чином, взяло на себе відповідальність перед громадою ефективно управляти містобудівними процесами на своїй території, розповідає Голова Держархбудінспекції.

Місцева влада Олександрії отримала повноваження щодо об’єктів незначного та середнього класу наслідків (відповідальності), а це майже весь обсяг забудови населеного пункту. Зокрема, до таких об’єктів належать малі та середні підприємства, заклади сфери обслуговування та побуту, інфраструктура місцевого значення, приватна та багатоквартирна житлова забудова, пояснюють у Держархбудінспекції.

Новостворений відділ державного архітектурно-будівельного контролю міської ради Олександрії реєструватиме дозвільні документи на будівництво цих об’єктів та вводитиме їх в експлуатацію, перевірятиме будмайданчики, зупинятиме самочинні роботи та притягуватиме порушників містобудівного законодавства до відповідальності.

Як повідомляється на сайті Олександрійської міської ради, після передачі повноважень дозвільні документи на будівництво різних об’єктів та введення їх в експлуатацію відтепер можна отримати у ЦНАПі м. Олександрії, подавши необхідний пакет документів.

Із 16 жовтня щовівторка з 13 до 15 години та щочетверга з 9 до 11 години у ЦНАПі спеціалісти відділу надаватимуть консультації з питань містобудівного законодавства.

Фото - old.dabi.gov.ua

0    834     11.10.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!