Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині п'ятиповерховий гуртожиток для переселенців стоїть майже порожній

На Кіровоградщині п'ятиповерховий гуртожиток для переселенців стоїть майже порожній

П'ятиповерховий гуртожиток для переселенців із зони АТО та Криму, що реконструювали в селищі Новгородці, пустує. У будівлі, ремонт якої коштував більше 700 тисяч євро, мешкають лише 32 пожильців.

Про це йдеться в сюжеті "ТСН", інформують "Олександрійські новини".

Гуртожиток, розрахований на 450 переселенців із Криму та зони АТО, капітально відновили у сусідньому з Олександрійським Новгородківському районі. Роботи, що коштували понад 700 тисяч євро, профінансував Європейський Союз. Для потенційних пожильців реконструювали також місцевий дитячий садок та підготували дитячі майданчики.

Однак будівля стоїть майже порожньою. Із 150 кімнат наразі заселено лише 20. Селищна влада змушена пропонувати житло місцевим, щоб хоч якось зменшити навантаження на свій бюджет, за кошти якого утримують величезні непотрібні площі.

Головною причиною ситуації, що склалася навколо гуртожитку, куратор проекту називає затримку. Потреба в житлі для переселенців була актуальною для Кіровоградщини ще в 2014-2015 роках, а завершили реконструкцію лише навесні цього року. Майже всі, кому потрібне було нове помешкання, уже знайшли інші варіанти.

Фото - скріншот"ТСН"

0    1666     11.10.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!