Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський марафонець здобув бронзу на міжнародних змаганнях

Олександрійський марафонець здобув бронзу на міжнародних змаганнях

Олександрійський спортсмен та пропагандист бігу на довгі дистанції Олександр Жосан успішно виступив на "Білоцерківському марафоні-2017". На класичній дистанції у 42 км 195 м він виборов третє місце, обійшовши учасників з України та зарубіжжя.

Про це повідомив "Голос Громади" учора, 10 жовтня.

Традиційний міжнародний "Білоцерківський марафон", який цього року відбувся вже вчотирнадцяте, зібрав спортсменів не лише з усієї України, а й із Білорусі, Грузії, Казахстану, Китаю та Чехії - усього близько 1500 учасників різного віку. Змагання проводилися у кількох дисциплінах: від класичного марафону (42 км 195 м) до естафети 4×21,34 м для дітей до 7 років.

Олександрійський прихильник бігу на довгі дистанції Олександр Жосан не залишився осторонь цих міжнародних змагань. На класичній марафонській дистанції він здобув бронзову медаль, прийшовши до фінішу третім у своїй віковій групі. Крім того, його номер 557 виявився щасливим у розіграшу призів: олександрієць отримав якісні кросівки від організаторів пробігу.

"Атмосфера змагань мені сподобалась, як і їхня організація. Все добре підготовлено, з фантазією. Особливо мені припало до душі те, що стільки уваги було приділено для зовсім маленьких діток - для них відвели короткі дистанції і дітлахи змагались між собою наввипередки окремо… Треба буде у наступному олександрійському марафоні і собі взяти на озброєння цей досвід та організувати для малечі такі ж окремі короткі забіги", - ділиться своїми враженнями від змагань Олександр Жосан.


Нагадаємо, до Дня Незалежності в Олександрії відбувся традиційний забіг "Здолай себе", одним із організаторів якого виступає Олександр Жосан.

Фото - "Голос Громади"

0    1588     11.10.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!