Новини

на попередню сторiнку

"Гарбуз-Fest" на Олександрійщині: гарбузові скульптури, перегони та різноманітні страви (ФОТО)

Гості свята "Гарбуз-Fest", що відбувся у Приютівці 17 вересня, могли не лише скуштувати різноманітні страви з цього овочу, але також взяти участь у "гарбузових перегонах" та помилуватися різноманітними скульптурами, вирізьбленими з тих же таки помаранчевих плодів.

Серед гостей фестивалю були й кореспонденти "Олександрійських новин".

Найсмачнішою частиною заходу став конкурс "Господиня-гарбузиня", під час якого визначали найоригінальніші страви у двох номінаціях. Серед солодких страв із гарбуза найкращими визнали смаколики кухарів із села Олександрівки. Друге місце здобули представники Косівки, а на третьому - Войнівка. У номінації "солоні страви" перемогла Ізмайлівка, на другому місці - кухарі з Приютівки, а "бронза" - у березівчан. Усі бажаючі могли скуштувати усі ці страви з гарбуза.


За естетичну складову фестивалю "відповідав" конкурс "Гарбузова скульптура", на якому учасники демонстрували свої творчі здібності, вирізаючи з овочів цілі будинки, церкви, портрети та ще багато чого іншого. Найкращими журі визнало роботи із Головківки, представники якої привезли державний герб, художнє панно, пару козака та господині, а також сільську церкву - усе зроблене із гарбузів. Майстриня розповіла, що вирізала роботи звичайним кухонним ножем, а на створення скульптур у неї пішло декілька днів.


Крім того, протягом усього дня гостей фестивалю "Гарбуз-Fest" розважали хореографічні та вокальні колективи з усього Олександрійського району.


Організатори фесту не залишили осторонь і спортивні розваги. Представники сіл і селищ району змагалися у "гарбузових перегонах". Учасники мали якомога швидше подолати дистанцію із тачкою, доверху заповненою гарбузами, так, щоб вони не падали на землю. Найспритнішими тут стали представники села Войнівки.

"Олександрійські новини" також розповідали про конкурс із визначення найбільшого та найменшого гарбуза.

Фото - Віктор Голобородько

0    1689     18.09.2017
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!